Çatı Çıkış Merdiveni

Avrupa’dan ithal marka çatı merdivenleri şimdi %30 indirim fırsatı. Kredi kartına taksit ve tüm Türkiye içi gönderim hizmeti. 7/24 Müşteri hizmeti. Kredi Kartına Taksit. Tüm Türkiye içi gönderim. Çatınız varsa ve sürekli olarak çatıya çıkmak için merdiven taşımak zorunda kalıyorsanız sabit çatı merdivenleri tam olarak sizin için tasarlanmıştır. Çatı merdivenleri sayesinde merdivenlerin yer kaplamasından kurularak, şık bir görüntü yakalamak kolaylaşmıştır. Çatı çıkışlarına güvenli bir şekilde çıkmak için üretilmiş çatı merdivenlerdir. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu merdivenler hayatınızı kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda yer tasarrufu sağlayabilecek ve şıklığı da ihmal etmeyeceksiniz.

Çatı Çıkış Merdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni Nedir

Çatı çıkış merdiveni oldukça kullanışlı olarak tasarlanmış bir çatı merdivenidir. Çatı çıkış merdivenleri sıklıkla çamdan elde edilmiş olsa da istediğiniz taktirde metal çıkış merdivenleri de bulabilmeniz mümkündür. Çamdan yapılmış çatı çıkış merdivenleri oldukça dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek bir merdivendir. Aynı zaman da ahşap olmasının verdiği şıklıktan dolayı oldukça tercih edilmektedir. Çatı çıkış merdiveni üç kere katlanabilir olması sayesinde de oldukça kullanışlı olmaktadır. Katlanabilir bir merdiven her zaman yer tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacaktır.

metalcaticikismerdivenleri

En iyi Çatı Çıkış Merdiveni

Çıkış merdiveni oldukça güvenlikli olarak dizayn edilmiştir. Güvenlik ön plana alınarak kenar korkulukları oldukça sağlam yapılmıştır. Güvenli olması amacıyla çatı çıkış merdivenlerinin basamakları kaymaması için özel kaymak maddeler kullanılmaktadır. Çatı çıkış merdivenini aldıktan sonra cilalama yapmanıza gerek yoktur. Çünkü üretici firma tasarım şıklığını düşünerek her türlü tahta makyajını tamamlamıştır.

caticikismerdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni Çeşitleri Nelerdir

Sessiz çalışması, otomatik ve güvenlik stopları, acil durumlar için şarjlı bataryaları ve kolayca manuel kullanıma geçme özellikleriyle dikkat çekiyor. Pazarda tek olan bu özel ürün istenilen ölçülerde üretilebilmesi ve 4,50 m yüksekliğe çıkabilmesiyle de en özel ve zor projelerde çözüm yaratır. Tavana monte edilen çatı çıkış merdivenleri daha çok ardiye olarak kullanılan tavan arası odalara çıkmak için kullanışlı, sade ve yer kaplamayan bir tercihtir.

fakromarkasicaticikismerdiveni

Evlerde Çatı Çıkış Merdiveni Hizmeti

Çatı çıkış merdivenini alırken kutunun içerisinde bulunan kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve montaj kılavuzu sayesinde kolayca monte etmeniz mümkündür. Montajını yapamayacağı düşündünüz merdiveni ziyan etmemek için bir yapı ustasından yardım almak gerekmektedir. Çatı merdiveni istediğiniz boyda ve ebatta tasarlanır. Bunun için yer ve tavan yüksekliği ölçüsü özenle alınmalıdır. Aldığınız ölçülere göre merdiven sipariş etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

cati_cikis_merdivenleri_ankara

Çatı Çıkış Merdiveni Montajı

Çatı merdiveni kadar kapağının da şıklığı oldukça önemlidir. Bunun için çam malzemeden yapılmış bir merdivenin kapağı da çam maddeden seçilmelidir. Böylece hem ahşap şıklığından yararlanabilirsiniz hem de oldukça başarılı bir tasarım yakalarsınız. Çatı kapağı özel olarak ısıyı iletmeyen maddelerle çevrelenerek odada ki ısıyı iletmemektedir.

Başarılı Çatı Çıkış Merdiveni Uygulaması

caticikismerdivenler

caticikismerdivenleri

caticikismerdivenleri1

caticikismerdivenleri2

caticikismerdivenleri3

caticikismerdivenleri4

caticikismerdivenleri5

caticikismerdivenlerimiz

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir