en iyi çatı çıkış merdivenleri

Çatı Çıkış Merdiveni

Avrupa’dan ithal marka çatı merdivenleri şimdi %30 indirim fırsatı. Kredi kartına taksit ve tüm Türkiye içi gönderim hizmeti. 7/24 Müşteri hizmeti. Kredi Kartına Taksit. Tüm Türkiye içi gönderim. Çatınız varsa ve sürekli olarak çatıya çıkmak için merdiven taşımak zorunda kalıyorsanız sabit çatı merdivenleri tam olarak sizin için tasarlanmıştır. Çatı merdivenleri sayesinde merdivenlerin yer kaplamasından kurularak, şık bir görüntü yakalamak kolaylaşmıştır. Çatı çıkışlarına güvenli bir şekilde çıkmak için üretilmiş çatı merdivenlerdir. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu merdivenler hayatınızı kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda yer tasarrufu sağlayabilecek ve şıklığı da ihmal etmeyeceksiniz.

dekoratif çatı çıkış merdivenleri

çatı merdiveni, dekoratif çatı çıkış merdiveni

Çatı Çıkış Merdiveni Nedir

Çatı çıkış merdiveni oldukça kullanışlı olarak tasarlanmış bir çatı merdivenidir. Çatı çıkış merdivenleri sıklıkla çamdan elde edilmiş olsa da istediğiniz taktirde metal çıkış merdivenleri de bulabilmeniz mümkündür. Çamdan yapılmış çatı çıkış merdivenleri oldukça dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek bir merdivendir. Aynı zaman da ahşap olmasının verdiği şıklıktan dolayı oldukça tercih edilmektedir. Çatı çıkış merdiveni üç kere katlanabilir olması sayesinde de oldukça kullanışlı olmaktadır. Katlanabilir bir merdiven her zaman yer tasarrufu sağlamamıza yardımcı olacaktır.

çatı çıkış merdiveni aksesuarı

çatı merdiveni, çatı çıkış merdiveni aksesuarları

En iyi Çatı Çıkış Merdiveni

Çatı çıkış merdiveni oldukça güvenlikli olarak dizayn edilmiştir. Güvenlik ön plana alınarak kenar korkulukları oldukça sağlam yapılmıştır. Güvenli olması amacıyla çatı çıkış merdivenlerinin basamakları kaymaması için özel kaymak maddeler kullanılmaktadır. Çatı çıkış merdivenini aldıktan sonra cilalama yapmanıza gerek yoktur. Çünkü üretici firma tasarım şıklığını düşünerek her türlü tahta makyajını tamamlamıştır. Çatı çıkış merdivenleri son zamanlarda çatı katı mimarisinde güzel bir dizayna sahip olması nedeni ile tercih edilen bir sistemdir. Farklı birçok amaç için kullanılır. Kullanımı nedeni ile bulunduğu mekanlarda fazladan yer açma imkanı sağlar. Aynı zamanda yerden de tasarruf edilir. Yapılacak olduğu alanda zemin ile tavan arasında bulunan yüksekliğine bağlı olarak üç katlanır ya da dört katlanır şekilde yapılır. Ahşap ve metal modelleri bulunur. En fazla dar olan alanlar için tercih edilen bir üründür. Katlanarak tavana alınma durumunun olması nedeni ile hoş bir görünümün ortaya çıkmasına yardımcı olur. Farklı birçok modelinin bulunması nedeni ile istediğiniz bir modeli seçerek gönlünüzce yaptırma imkanına sahip olursunuz.

nukan çatı çıkış merdiveni

nukan çatı çıkış merdivenleri

Çatı Çıkış Merdiveni Çeşitleri Nelerdir

Sessiz çalışması, otomatik ve güvenlik stopları, acil durumlar için şarjlı bataryaları ve kolayca manüel kullanıma geçme özellikleriyle dikkat çekiyor. Pazarda tek olan bu özel ürün istenilen ölçülerde üretilebilmesi ve 4,50 m yüksekliğe çıkabilmesiyle de en özel ve zor projelerde çözüm yaratır. Tavana monte edilen çatı çıkış merdivenleri daha çok ardiye olarak kullanılan tavan arası odalara çıkmak için kullanışlı, sade ve yer kaplamayan bir tercihtir.

fakro çatı çıkış merdiveni ucuz

fakro çatı çıkış merdivenleri

Evlerde Çatı Çıkış Merdiveni Hizmeti

Çatı çıkış merdivenini alırken kutunun içerisinde bulunan kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve montaj kılavuzu sayesinde kolayca monte etmeniz mümkündür. Montajını yapamayacağı düşündünüz merdiveni ziyan etmemek için bir yapı ustasından yardım almak gerekmektedir. Çatı merdiveni istediğiniz boyda ve ebatta tasarlanır. Bunun için yer ve tavan yüksekliği ölçüsü özenle alınmalıdır. Aldığınız ölçülere göre merdiven sipariş etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Portatif bir kullanım imkanı sağlaması nedeni ile yerden tasarruf sağlar. Sadece ihtiyacınız olduğu zaman kullanır diğer zamanlar da ise merdivenin kapladığı gereksiz alandan tasarruf edersiniz. Merdivenin basamakları sağlam olacak şekilde kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede uzun süreler kullanma imkanına sahip olursunuz. Destek sağlayan yan kolları sayesinde daha güvenli bir şekilde merdiveni kullanabilirsiniz. Kaliteli olması ve dikkatli bir şekilde yerine getirilmesi nedeni ile garantili olan bir üründür. Uygulama aşaması oldukça kolay bir şekilde yerine getirilir. Yaptıracak olduğunuz alana uygun bir şekilde yapılarak güzel bir görünüme sahip olur. Dekoratif bir görünüme kavuşma imkanı sağlanır.

çatı çıkış merdiveni aparatı

çatı çıkış merdiveni aparatları

Çatı Çıkış Merdiveni Montajı

  • Çatı merdiveni kadar kapağının da şıklığı oldukça önemlidir. Bunun için çam malzemeden yapılmış bir merdivenin kapağı da çam maddeden seçilmelidir. Böylece hem ahşap şıklığından yararlanabilirsiniz hem de oldukça başarılı bir tasarım yakalarsınız. Çatı kapağı özel olarak ısıyı iletmeyen maddelerle çevrelenerek odada ki ısıyı iletmemektedir.

Başarılı Çatı Çıkış Merdiveni Uygulaması

çatı çıkış merdiveni montaj fiyatları

çatı çıkış merdiveni montajı

çatı çıkış merdivenleri izmir

çatı çıkış merdiveni izmir

çatı çıkış merdivenleri istanbul

çatı çıkış merdiveni istanbul

çatı çıkış merdivenleri ankara

çatı çıkış merdiveni ankara

fakro çatı çıkış merdiveni ucuz

çatı çıkış merdiveni ucuz

fakro çatı arasına çıkış merdivenleri

çatı arasına çıkış merdiveni

teras tavan arası çatı çıkış merdiveni kurulumu

çatı çıkış merdiveni nasıl yapılır

pratik çatı çıkış merdivenleri

pratik çatı çıkış merdiveni

İletişim: 0533 466 23 90

One comment

  1. 70 x94 ölçülerdeki çatı merdiven fiyatını ve özelliklerini öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir