çift açılan çatı penceresi

Çift Açılım Pivot Pencereler

Çift Açılım Pivot Çatı Pencereleri ; Estetik ve dekoratif özellikleri de üretim aşamasına dâhil edilmiş özellikteki çatı penceresi tasarımları, mekânınıza hem şıklık katacak hem de etkin bir koruma sağlayacaktır. Günümüzde eşyalarımızı koymak ve genellikle yaşam alanı oluşturmak için inşa edilen çatı, teras ve tavan bölümleri, evinizin en az diğer alanları gibi özenli bir dekorasyon anlayışını hak ediyor.

Çift Açılım Pivot Pencereler Modelleri

çift açılım fakro çatı penceresi

çift açılım fakro çatı pencereleri

Çift Açılım Pivot Pencereler Fiyatları

Yeniden onarılan eski yapılarda ve yeni inşa edilen yapılarda özen gösterilerek düzenlenen bu tür odalar için geniş fonksiyona sahip çatı pencereleri tercih ediliyor. Çatı pencerelerinin en önemli özelliği sağlamlıklarıdır. Eski tip çatı pencereleri alüminyum ve pvc gibi tek malzemeli tasarımlarken, yeni nesil çatı merdivenleri çok daha dayanıklı, poliüretan gibi zengin koruma malzemeleriyle hazırlanır.

ucuz çift açılım fakro çatı penceresi

ucuz çift açılım fakro çatı pencereleri

Camlar arası boşluklar ve pencere için tüneller hem ısı hem de hava dengesinin doğru bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Teraslarda, balkona çıkışlarda, tepe noktalarında ve duman tahliyesi alanlarda kullanılacak çatı pencereleri farklı model ve boyutlarda üretilmektedir. Tüm pencere çeşitleri yalnızca sizin güvenliğiniz ve rahatlığınız esas alınarak tasarlanır.

çift açılım fakro çatı pencereleri ölçüsü

çift açılım fakro çatı pencereleri ölçüleri

çift açılım fakro çatı pencereleri modeli

çift açılım fakro çatı pencereleri modelleri

Temiz hava ve aydınlatma imkânı sunan çatı pencereleri farklı yönlere doğru açılabilir, kolayca temizlenerek eski haline getirilebilir. Ülkemizin öncü çatı pencere üreticilerinden biri olarak sizlere ihtiyacınıza uygun, şık ve garantili pencereler sunuyoruz. Kumandalı, balkon tipi, yüksek eksenli, beyaz ve ahşap gibi pek çok modele sahip ürünlerimiz kısa sürede hazırlanır, monte edilir. Uygun fiyatlı ürünlerimizle ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

en uygun çift açılım fakro çatı penceresi

en uygun çift açılım fakro çatı pencereleri

çift açılım fakro çatı penceresi ebatı

çift açılım fakro çatı penceresi ebatları

çift açılım fakro çatı penceresi özelliği

çift açılım fakro çatı penceresi özellikleri

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir