Elektrikli Çatı Merdiveni

Elektrili çatı merdivenin markası Fantozzi ürünüdürKesinlikle FAKRO markasına ait değildir. Başta inşaat sektörü olmak üzere müstakil evler ve apartman daireleri için en çok ihtiyaç duyulan malzemelerinden birisi de çatı merdiveni olmaktadır. Çeşitli kategorilere ve farklı özelliklere göre tasarlanmakta olan bu ürünlerin en fazla dikkat çekici olanı ise elektrikli çatı merdiveni modelidir.

Elektrikli Çatı Merdiveni Nedir

Estetik görünümleri ile de kullanım konforunu da beraberinde getirir. Elektrikli merdiven kullanılan yapı malzemesi ve zemin ile tavan yüksekliğine göre değişen ağırlık taşıma kapasitelerine sahiptir. Kullanıldığı ev ya da iş yerlerinde kullanıcısına merdiven taşımanın zorluklarını geride bırakır.

Elektrikli Çatı Merdiveni Nasıl Yapılır

Alman teknolojisini yaratıcı zekasıyla birleştirerek piyasada adından sıkça söz ettiren frank AG üretmiş olduğu merdivenlerde maksimum kalite ve sınırsız dayanıklık entegre ederek, bu alandaki vazgeçilmezliğini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Kalite, konfor, estetik ve teknolojiyi bir arada harmanlayarak koşulsuz bir müşteri anlayışıyla kullanım sürecine sunan elektrikli çatı merdiveni, şarjlı bataryaları, güvenlik stopları ve otomatikten manüel geçme özellikleriyle oldukça dikkat çekmektedir.

Başarılı Elektrikli Çatı Merdiveni Uygulaması

Elektrikli çatı merdivenlerinin genel özelliklerine değinecek olursak özellikle de inşaat sektöründe oldukça olumlu etkileri bulunan bu merdiven, sessiz motoru ve otomatik durdurma modu sayesinde hem güvenilir hem de çevreyi rahatsız etmeyen bir özelliğe sahiptir. Kullanımı açısından da oldukça basit bir işleve sahip olan elektrikli çatı merdiveni ısı yalıtımlı sandviç kapağı ve alüminyum akordeon özelliğe sahiptir. Kolaylıkla katlanabilir özelliğe sahip olan merdivenin zemin ile tavan arasında 2. 80 cm yükseklik bulunmaktadır. Alanında ki pazarında en kaliteli ürün olan merdivenin 200 kiloya kadar taşıma özelliği de güvenilirlik açısından dikkat çeken bir başka etken olmaktadır. Keza bu tarz işlerde öncelik her daim güvenlik odaklı olmalıdır.

Sorunsuz Elektrikli Çatı Merdiveni Uygulamaları

Elektrikli çatı merdivenleri günümüzde alanında her daim kaliteli ve öncü olmayı başarmıştır. Nitekim teleskopik korkuluğu sayesinde güvenli bir çıkış olanağı sağlamakta olan bu merdivenlerin, uzaktan kumanda ile kontrol edebilme imkanı da bulunmaktadır. Son olarak yüksek önlemlerle üretilmekte olan elektrikli çatı merdivenlerini alırken dikkat edilmesi gereken hususlara da kısaca değinmekte fayda var. Bu hususlar ise merdivenin zeminden tavan yükseklik ölçüsü dikey bir şekilde alınmalıdır. Alman DIN 4570 standartlarına uygunluğu muhakkak denetlenmelidir. Garanti süresi kontrol edilmelidir. Bu tarz etmenleri de dikkate alarak, gönül rahatlığıyla elektrikli çatı merdiveni siparişi verebilirsiniz.

Çelik Basamak

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

3 comments

  1. Ali bey, lütfen iletişim kısmında yer alan telefon numaralarından ya da email adresimizden bizlere ulaşınız lütfen.

  2. Dairenin arka balkonundan giriş için toplanabilir elektrikli merdiven yapılma ihtimali varmı tahminen sizi baglamiyacak fiyat verebilir misiniz. Yükseklik 2 MT yatay mesafe 2.5 MT ölçüler tahminidir.

  3. İyi günler ürünün montaj dahil bir edet için fiyatını öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir