fakro düz teras çatı pencereleri

Fakro Düz Teras Penceresi

Fakro Çatı PenceresiÇatı aralarını bir yaşam alanı olarak kullanmayı tercih ettiğinizde kullanılan pencere modelleri arasında bulunur. Teras katlarda büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz birbirinden farklı modelleri bulunmakla birlikte çatı aralarını zevkinize uygun olarak dekore etme şansına sahipsiniz. Modern çatılı mimari yapılarda yaşam alanlarının konumuna uygun olarak manzara seyri sağlayacak çatı penceresi huzura açılan bir pencere olarak düşünür. Pratik ve güvenli kullanım olanağında ailenizin küçük bireylerinin erişemeyeceği noktalarda açma kapama kolu, sabitleme menteşesi veya motorlu seçenekleriyle otomatik kullanım olanağı mümkündür.

fakro düz çatı penceresi

fakro düz çatı pencereleri

Düz Teras Çatı Penceresi Modelleri

Çatı aralarına yaratıcı fikirlerinizle sihirli bir dokunuş yaparak evlerinizde bir çalışma odası, çocuk odası veya farklı alternatifte bir oda olarak çatı aralarını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ekonomik fiyatları ile çatı penceresini tercih edeceğiniz özelliklere göre bütçenizi zorlamadan çatı dekorasyonu için çatı penceresinden istediğiniz modeli tercih etme şansına da sahipsiniz.

üstten düz çatı pencereleri

üstten düz çatı penceresi

Düz Tavan Aras Çatı Penceresi Fiyatları

Çift açılımlı, balkon tipi model çeşitleriyle hem zevkinize hem de çatı aralarının büyüklüğü ve dekoruna göre tercih edeceğiniz çatı penceresi evlerinizde hoş vakit geçireceğiniz alanlar yaratmanızı sağlıyor. Gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayacak çatı aralarında doğal bir aydınlatma sağlayacak çatı penceresi hava sirkülasyonu için de havalandırma alternatifiyle tercih edilebilmektedir. Ayrıca çatıya erişimin daha kolay olması veya yaşam alanlarınızda yangın, gaz kaçağı gibi tehlikeli durumlarda güvenli bir çıkış alanı olarak da kullanılabilir.

ucuz düz çatı pencereleri

ucuz düz çatı penceresi

düz çatı penceresi modeli

düz çatı penceresi modelleri

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

En uygun çatı penceresi modellerine ulaşmak için https://www.fakrocatipenceresi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir