fakro katlanır çatı merdivenleri

Fakro Katlanır Çatı Merdiveni

Avrupa’dan ithal marka çatı merdivenleri şimdi %30 indirim fırsatı. Kredi kartına taksit ve tüm Türkiye içi gönderim hizmeti. Tüm Türkiye içi gönderim. kredi kartına taksit. 7/24 müşteri hizmeti. Tasarımlarımız bilinen ve sabit modellere göre birçok fonksiyonu olan, yer kaplamayan ürünlerdir. Renk ve model seçeneği olan metal çatı merdivenleri katlanabilmeleri dolayısıyla iş yerinizde veya evinizde size yer açılmasını sağlar. Dayanıklı olması nedeniyle rahatlıkla kullanılabilir ve uzun ömürlüdür. Özellikle yer tasarrufu yapmak isteyen kısıtlı müşterilerimiz kendi zevklerine uygun metal ve katlanabilir ürünler için kataloğumuzu inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirler.

dekoratif fakro katlanır çatı merdivenleri

çatı merdiveni, dekoratif fakro katlanır çatı merdiveni

Fakro Katlanır Çatı Merdiveni Nedir

Ev veya iş yerlerinde yapının kendisine dahil edilmiş üst kata veya çatı katına çıkış merdivenleri alanın daralmasına ve küçük görünmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle yaratıcı fikirlerle tasarlanarak kullanıcısına hem yer tasarrufu hem de pratik kullanım olanağı sunan çatı merdiveni tavanla ölçülü bir boşluğa kapaklı kasanın yerleştirilmesiyle kullanılmaktadır. Tavandaki kapağın açılmasıyla kapakta katlanır veya yay sistemi özelliğindeki merdiven sistemi zemine doğru indirilerek zemine merdiven ayakların tam olarak oturtulmasıyla kullanıma hazır hale getirilmektedir. Klasik merdivenlere nazaran çatı katına her çıkış için merdiven taşıma zahmetinden de kurtulabileceğiniz çatı merdivenleri farklı yapı malzemeleri ve farklı tasarımlarıyla iç dekorasyona da katkı sağlayabilmektedir.

Fakro Katlanır Çatı Merdiveni Montajı

fakro katlanır çatı merdiveni sistemi

fakro katlanır çatı merdiveni sistemleri

En Başarılı Fakro Katlanır Çatı Merdiveni

Evlerimizi ve iş yerlerimizi renklendiren ve sağlamlığıyla rahat bir kullanım sağlayan çatı merdiveni modellerini uygun fiyat güvencesiyle kuruluşumuzdan talep edebilirsiniz. Çatı ve tavan aralarına çıkış için ideal bir çözüm olan çatı merdivenlerinin fonksiyon ve görünüm olarak birçok çeşidi bulunmaktadır. Yaygın olarak kullanılan ve ortamımızla uyumlu olması için özenle tasarlanan çatı merdivenleri ahşap veya metal bir görünüme sahip olabilir.

fakro katlanır çatı merdiveni modeli

fakro katlanır çatı merdiveni modelleri

Fakro Katlanır Çatı Merdiveni Nasıl Yaptırılır?

İki katlı ev ve iş yerlerinde sürekli olarak iniş çıkış yapanlara en uygun makaslı çatı merdivenleri de en pratik çözümlerden biridir. Makaslı yapısıyla kolayca açılabilen merdiven modelimizde bulunduğunuz ortama uygun ebatlar tasarlanır. Renk ve hacim olarak seçim yapma şansı sunan makaslı merdivenler, uygun fiyat garantisiyle monte edilmekte ve satış sonrası destek hizmeti sunulmaktadır.

fakro katlanır çatı merdiveni fiyatı

fakro katlanır çatı merdiveni fiyatları

en ucuz fakro katlanır çatı merdivenleri

en ucuz fakro katlanır çatı merdiveni

Fakro Katlanır Çatı Merdiveni Nereye Yaptırılmalı

Katlanır çatı merdivenleri modellerini de firmamızın güvencesiyle temin edebilirsiniz. Teknik ekibimiz size uygun çatı merdiveni seçiminde destek hizmeti sunmaktadır. Kaliteli merdiven çözümleri ve diğer ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

2 comments

  1. Züleyha Hanım, 0216 498 89 81 nolu telefon numarasından bize ulaşım sağlarsanız, sizlere yardımcı olabiliriz bu konuda.

  2. Merhabalar ahşap çatı merdiven fiyatlarınız nelerdir ölçüye göre yapiyormusunuz ve kaç gün içinde teslim edersiniz ölçümüz 80 e 80 merdiven bononuz 3.50 cm cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir