Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni

Fakro’nun LML Lux olarak bilinen bu çatı merdiveni teras katında ve çatı ara katlarında ait olması gereken bütün özellikleri kusursuz bir şekilde bünyesinde bulundurur. Özellikle tasarım açısından kullanıma uygun ve sistematik bir biçimde uyarlanmış olan çatı merdivenleri kişinin ihtiyacını karşılayabilmesi adına her türlü pratik ayrıcalığını da içinde.

fakroluxcatimerdivenleri

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Nedir?

Kullanımı açısından oldukça yararlara sahip olan bu çatı merdiveni bir eşyanın yüklenmesi işlemlerinde kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kullanmış olduğu malzemenin kalitesinden dolayı uzun ömürlü bir yapıya sahip olan ürünün, seneler boyunca şartlar ne olursa olsun asla paslanmaz.

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Montajı

Lux Metal Çatı MerdiveniLux Metal Çatı Merdiveni Modeli

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Fiyatları Ne Kadardır?

İlk bakışta bizlere önemsiz gibi görünse de, biraz detaya indiğimizde bir çatı merdiveninin kişinin mimari yaşantısına ne denli fayda sağlamakta olduğunu daha rahat kavrayabiliriz. Nitekim her şeyden öte konfor, rahatlık , pratik ve kolay kullanımı ile bizlere yardımcı olan fakro metal merdivenleri sıkıntısız bir şekilde katlanabilir özelliği sayesinde de dikkat çekmektedir. Kaldı ki herhangi bir elektrik kesintisi ya da benzeri bir durumda otomatik olarak devreye girecek olan şarjlı bataryalar, bizleri hiçbir şekilde müşkül durumda bırakmamaktadır. Günümüzün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir niteliğe göre tasarlanmış olan merdiveni bu özelliklerinden ötürü pek çok hane içerisinde görmemiz mümkündür.

Lux Metal Çatı Merdiven Montajı

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Çeşitleri Nelerdir?

Tüm bunların yanı sıra ek bir parça ile çatı merdiveninde inme esnasında düşme riskini en aza indirmeyi başarmaktadır. 35 cm büyüklüğünde bir ek kasaya sahip olan merdivenler iki kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Satın alma konusunda net bir karara vardıysanız eğer ölçülerini de iyi almanız gerekmektedir.

Lux Metal Çatı Merdivenleri

Çelik Basamak

Bunun için zeminden tavan yüksekliğine doğru dikey bir şekilde ölçü alınmalıdır. Belirlediğiniz ölçü sonuçları eğer 2.40 ve 2.80 ise, alınması gereken çatı merdivenleri 2.80 yüksekliğinde olmalıdır. Eğer 2.85 ve 3.05 ölçümlerimizde ise 3.05 fakro çatı merdivenini almanız gerekmektedir. Bu noktaların sonrasında ise merdiven siparişini verebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Vereceğiniz Çatı Merdiveni Siparişi Aynı Gün Kapınıza Gelsin

Lux Metal Çatı Merdiveni Ölcüleri

Kaliteli Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Ürünleri

Metal, alüminyum ve ahşap yapı malzemesi seçeneklerinde makaslı, katlanabilir, kızaklı ve buna benzer model seçenekleri bulunan çatı merdiveni modellerinin zevkinize hitap eden tasarımları ev ve iş yeri iç dekorasyonuna da katkı sağlayacak. Dikdörtgen bir kapağa yerleştirilen 3 veya 4 katlı katlanabilir özellikteki çatı merdiveni kullanılmayacağı zaman tavana sabitlenebilmektedir. Saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale getirebileceğiniz çatı merdiveni çatıya çıkış ve iniş sonrasında kapatılarak tavana sabitlenir.

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Ürünleri

Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Nasıl Yapılır

Fakro lux metal çatı merdiveni estetik görünümleri ile de kullanım konforunu da beraberinde getirir. Çatı merdiveni kullanılan yapı malzemesi ve zemin ile tavan yüksekliğine göre değişen ağırlık taşıma kapasitelerine sahiptir. Kullanıldığı ev veya iş yerlerinde kullanıcısına merdiven taşımanın zorluklarını geride bırakır.

Başarılı Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Ürünleri

Kaliteli Fakro Lux Metal Çatı Merdiveni Ürünleri

Daha detaylı bilgi ve sunum için lütfen bizi arayın ; 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

4 comments

  1. Merhaba, fakro aliminiyum merdivenlerin fiyatlarini gonderirmisiniz. Sitenizde bulamadim.(buyuk bir eksik). selamlar.

  2. Merhaba

    Merdiven fiyatlarini sitede goremiyorum fiyatlarida koyarsaniz cok iyi olur

    Syg,

  3. Fiyat bilgisini telefondan alabilirdiniz, ben şayet öyle yaptım ve çokta detaylı bilgi verdiler

  4. Fakro metal çatı merdiveni fiyatı ne kadardır teslim süresi kaç gün iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir