Katlanabilir Çatı Çıkış Merdiveni

Çatı merdiveni kolay ve pratik kullanım olanağında yer tasarrufu ile de kullanıcısına büyük avantaj sağlayan çatı merdivenleri ortamın estetik bütünlüğünü bozmadığı için  sıklıkla tercih edilmektedir. 360 cm. yükseğe ulaşır,‎ Tavanda toplanır,200kg. yük taşır, ithal. Stokta var. Metrekaresi küçük alanlarda çatı merdiveni kullanımı zorunlu olsa bile dekorasyona katkı sağlayan ahşap, metal veya alüminyum yapı malzemelerinde pek çok model seçenekleri sizleri bekliyor. Tercih ettiğiniz yapı malzemesi ve tavanla zemin yüksekliğine bağlı olarak katlanır çatı merdivenlerinin ağırlık taşıma kapasitesi ortalama maksimum 250 kiloya kadar çıkabilmektedir. Uzun yıllar kullanıcısına sorunsuz kullanım olanağı sunan katlanabilir çatı merdiveni modelleri ihtiyaçların ötesinde zevkinize de hitap eden tasarımlarıyla satışa sunuluyor.

Katlanabilir Çatı Çıkış Merdiveni Nedir?

Çatı katı çoğu zaman evlerinizin düzenli ve yerli yerinde görünüşüne inat rahat içerisinde döşediğiniz ve en rahat hissettiğiniz anınızda çıktığınız gizli bir kaçamak ve dinlenme yerimizdir. Çatı katınızı en çok sevdiğiniz ve biraz da uçuk kaçık rengarenk minderler ya da katlanabilir çatı çıkış merdiveni kullanarak dekore edersiniz.

Katlanabilir Çatı Çıkış Merdiveni Merdiveni Montajı

Katlanabilir Çatı Çıkış Merdiveni Çeşitleri Nelerdir?

Bu dekorasyon alanın genişliği ya da darlığına uygun merdiven seçenekleriyle tamamlanırken fakro çatı merdivenleri sizlere hem evlerinize uygun hem rahat kullanım sağlayan hem de portatif olarak yer tutmayan modelleri ve renkleri ile çatı katınıza uyum sağlayacak vazgeçilmez tasarımlarını sunuyor.

Katlanabilir Çatı Çıkış Merdiveni Fiyatları Ne Kadardır?

Sizler de firmamızın sunmuş olduğu katlanabilir çatı merdivenleri modellerini gözden geçirirken evinize uygun ve sizler için en rahat kullanıma sahip olacak ürünü seçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ya da telefonla irtibata geçerek fiyat bilgisi veya siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Güvenli bir çatı katı kullanımı, fonksiyonel bir merdiven tasarımı için siz de fakro katlanabilir çatı merdivenleri arasından en uygun modeli seçin.

Ahşap Basamak

Tavana montajlanan kasanın kapağı açıldığında kapakta gizli merdiven sistemi zemine doğru uzatıldığında stil merdiven ayaklarının zemine tam olarak oturmasıyla çatı merdiveni ihtiyacınız halinde kullanıma dakikalar içerisinde hazır duruma getirilebilmektedir.

Başarılı Nukan Çatı Merdiveni Uygulamaları

Evinizde çocuklarınız veya ailenizin yaşlı bireylerinin de çıkıp inebileceği güvenilirliği sağlayan çatı merdiveni tercih edeceğiniz yapı malzemesi ve zeminde tavan yüksekliğine bağlı olarak ortalama maksimuma kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. El ile kullanım olanağında tavanda kapalı olan çatı merdivenini kullanmak için uzanma çubuğundan faydalanarak zahmetsizce çatıya çıkış için merdiven kullanımınıza hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca çok daha konforlu bir kullanım olanağı için çatı merdivenlerine elektrikli veya motorlu seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Nukan Çatı Merdiveni Ürünleri

Nukan Çatı Merdiveni Nasıl Yapılır

Dilerseniz eviniz de isterseniz de iş yeriniz için tercih edebileceğiniz katlanabilir çatı merdiveni katlanabilir özelliğinde 3 veya 4 katlı şekilde toplanarak tavanda kapağın sabitlenmesiyle kapatılabilmektedir. Kızak mekanizmalı merdiven modellerinin de bulunduğu çatı merdiveni ile kullandığınız alanlarda yer tasarrufu sağlayabilir ve gizli bir bölme olarak estetik bütünlüğü bozmadan yalnızca ihtiyacınız halinde çatı merdivenini kullanabilirsiniz.

Vereceğiniz Nukan Çatı Merdiveni Siparişi Aynı Gün Kapınıza Gelsin

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

One comment

  1. Merhaba ürün hakkında fiyat ve tahmini termin tarihi rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir