Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni

Motorlu çatı merdivenin markası Fantozzi ürünüdürKesinlikle FAKRO markasına ait değildir. Kullanımı açısından pratik ve konforlu bir işleyişe sahip olan motorlu çatı merdiveni sahip olduğu potansiyeli % 100 oranında dışarıya aktarmayı başararak, sizlere güvenilir bir kullanım imkanı tanımaktadır. Özellikle de piyasada var olan çatı merdivenlerine kıyasla, çatı zemininde açılma alanı gerektirmeyen bu merdivenler ısı yalıtımlı sandviç kapakları sayesinde de her mevsim aynı etkiyi göstermektedirler.

Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Nasıl Yapılır

Gerek manüel ve otomatik olarak katlanılabilir özelliğe sahip olan motorlu çatı merdiveni basamak başına 200 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Bu kapasite dahilinde de bizlere güvenilir bir işleyişin teminatını vermekte olan bu merdivenler kullanımı kadar montaj aşamasında da pratik bir işleyiş sunmaktadırlar.

Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Montajı

En Başarılı Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Uygulaması

Merdivenlerde bulunan duman sensörü sayesinde herhangi bir tehlike durumunu en erken bir şekilde haberini alabilme imkanınız olacaktır. Kaldı ki, ufak dokunuşlarla kullanılan ve herhangi bir zahmete gerek duyulmayan motorlu çatı merdivenleri pek çok alana sağlamış olduğu ergonomik katkılarından dolayı en fazla tercih edilen model olmaktadır. Bu tercih istikametinde de sizlere kusursuz bir hizmet sunmakta olan bu ürünü, herhangi bir ses çıkarma ya da sesten rahatsız olma durumlarına maruz kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nitekim sizlerin en fazla dikkat etmiş olduğu konuda sessizlik olmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak en kaliteli motorlu çatı merdiveni otomatik stop, otomatik şarjlı batarya ve çatıdan gelecek olan pek çok sıkıntıya karşı acil stop programıyla sizlere birden fazla avantaj sağlamayı başarmaktadır.

Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Nereye Yaptırılmalı

Ev ya da İş Yerlerine Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Nasıl Yaptırılır?

Kullanımı açısından oldukça basit olan motorlu çatı merdiveni almaya karar verdiyseniz şayet, merdivenin ölçümlerini de iyi yapmanız gerekmektedir. Zeminden tavan yüksekliğine doğru dikey bir ölçü alınmalıdır. Satın almadan önce iyice bir test edilmelidir. Nitekim bu tarz merdivenlerin ağırlık kaldırma gücü ortalama 200 kg civarlarındadır. Alacağınız yerin mimarisi ve ergonomisine göre bit düzenleme yapılmalıdır. Zemin ile tavan arasında 2.80 cm mesafe olmalıdır. Yukarıda ki maddeleri de dikkate aldığınız takdirde, motorlu çatı merdivenini güven içerisinde kullanabilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey ürünün siparişini vermek olacaktır.

Motorlu Makaslı Çatı Merdiveni Hizmeti

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

5 comments

  1. Tavan uzunluk 2000mm genişlik 1000mm
    Yükseklik 2600mm fiyat lütfen motorlu merdiven

  2. Burdan makaslı merdiven almıştım ve hala 8 yıldır aynı şekilde ilk gün ki kullanıyoruz.

  3. Çatı kapagimiz biraz daha kare ve küçük ona gore de yapılabilir mi ve fiyat ve montaj nasıl oluyor Konya Akşehir e

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir