en iyi portatif çatı merdivenleri

Portatif Çatı Merdivenleri

Akrobat, iskele, ev tipi, istediğiniz her model merdiven burada. Tükenmeden ziyaret edin. Hemen alışverişe başlayın. Bu fiyatlar kaçmaz. Türler alüminyum, ahşap, galvaniz, çelik. Çatı aralarındaki alanı kullanmak, değerlendirme isteyen ev sahipleri için tasarlanmış, tavana gömülü ve oldukça şık bir üründen bahsediyoruz. Hem fonksiyonları ile hem de dış görünüşü ile oldukça kullanışlı bir üründür. Çatı aralarını değerlendirmek isteyenler için ev içerisinde monte edilmiş ve zahmetsiz kullanıma sahip çatı merdiveni tüm işlerinizi kolaylaştırıyor. Çatı merdivenleri genellikle gömülü değildirler. Kullanılacak zamanda ortaya çıkar, ardından bir kenara koyulurlar. Portatif çatı merdiveni böyle değildir. İlk alındığı anda monte edilir ve sökülmediği sürece işlevini yapmaya devam eder.

tavan arası portatif çatı merdivenleri

çatı merdiveni, tavan arası portatif çatı merdiveni

Portatif Çatı Merdivenleri Nedir

Ürün satın alındıktan sonra çatı ile tavan arasında bir yerde gömülü olarak monte edilir. Tavan da bir kapağın ardında kalan ürün kullanılmak üzere kapağı açıldığında kendini aşağıya inmeye doğru hazırlar. Kullanıcı her kullanımı için aynı işlemi yapar. Ürün tek seferlik monte etme işlemi görür. Oldukça kullanışlıdır. Hem çatı arasını düzenli olarak kullanmayı sağlar. Hem de kendisi de yer kaplamaz. Ürünün kapağı açılınca gayri ihtiyarı aşağıya inmez. Üründe mevcut bulunan kızak, merdivenlerin yavaşça, sistematik bir biçimde aşağıya inmesini sağlar. Birçok şekil ve boyutta bulunabilir olan ürün, kullanılacak işlev ağırlığına göre seçilmelidir. Küçük eşyalarınızı veya yalnızca inip çıkmanıza sizi taşıyacak kadar ağırlık fonksiyonuna da sahip olabilir, oldukça ağırlık kaldıracak fonksiyona da sahip olabilir. Bu tamamen sizin tercihinizdir.

portatif çatı merdiveni ölçüsü

portatif çatı merdiveni ölçüleri

Portatif Çatı Merdivenleri Çeşitleri Nelerdir

Portatif çatı merdiveni oldukça az hasar görebilir. Çok ağır darbeler almadığı sürece uzun yıllar kullanımı mümkündür. Demir çubuklu kısımları aşınmaya karşı oldukça temkinlidir. Renk atmaları ve sökülmeleri olmaz. Ürünlerimiz tüm özellikleri ve fonksiyonları ile birlikte güvenlik şartlarında test edilerek kullanıcılarına sunulur.

portatif çatı merdiveni modeli

portatif çatı merdiveni modelleri

Sorunsuz Portatif Çatı Merdiveni Uygulamaları

Garanti belgesi ve montaj hakkı isteye bilmeniz de satın aldığınız yere göre mümkün olabilmektedir. Evinizin her köşesini kullanılır hale getirebilen bir üründür. İsterseniz, tavanda var olan ürün kapağını hiç kapatmayıp, çatı alanını sürekli kullanılır hale de getirebilirsiniz. Portatif çatı merdivenleri çocuklarınızın kullanımı sırasında yalnız bırakmamanız konusunda sizi uyarır.

Başarılı Portatif Çatı Merdiveni

  • Dublex veya çatılı evlerinizde çatı aralarına sık sık çıkış ihtiyaçlarınız için yer tasarrufu ile de en ideal çözüm olanağı sunan çatı merdiveni modelleri uzun yıllar kullanım avantajında bütçenize uygun fiyatları ile de dikkat çekecek. Kullanıcısına güvenli kullanım olanağında maksimum 500 kiloya kadar ortalama ağırlık taşıma kapasitesi bulunan çatı merdiveni modellerinin iniş ve çıkışlarda bir elinizle destek almanızı sağlayacak tutma kolu da bulunmaktadır.

Portatif Çatı Merdivenleri Montajı

dubleks portatif çatı merdivenleri

dubleks portatif çatı merdiveni

fakro portatif çatı merdivenleri

fakro portatif çatı merdiveni

nukan portatif çatı merdivenleri

nukan portatif çatı merdiveni

portatif çatı merdiveni kurulum bilgisi

portatif çatı merdiveni kurulumu

portatif çatı merdivenleri izmir

portatif çatı merdiveni izmir

portatif çatı merdivenleri antalya

portatif çatı merdiveni antalya

İletişim: 0533 466 23 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir