ucuz tavan arası çatı merdivenleri

Tavan Arası Çatı Merdiveni

Yer ve zaman tasarrufu açısından pratik kullanımda ister tek tuşa dokunarak isterseniz de uzanma çubuğu ile merdiven kapağını açarak kısa sürede çatı merdivenini kullanımlarımız hazır hale getirebilirsiniz. Çatı merdivenin yan kısmına yerleştirilmiş küpeştesi ile güvenli bir iniş çıkış sağlayan merdiven modelleri her türlü yapı için tavana veya üst kata çıkışı kolaylaştırıyor. Showroomumuzu ziyaret ettiğinizde her bir merdivenin özelliklerini anlatıyoruz ve siz de yukarı ve aşağı katlayıp kapatıp tırmanabilirsiniz. İnsanlar, çok çeşitli özelliklere sahip oldukça çeşitli tavan merdivenlerine sahip olduğumuzu keşfettiklerinde genellikle oldukça şaşırırlar. Showroom ekranımız, merdivenlerimizin, merdivenler kendi evinize kurulmuş gibi kullanılmasına izin vererek ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için doğru merdiveni seçmenizi sağlar.

dekoratif tavan arası çatı merdivenleri

dekoratif tavan arası çatı merdiveni

Tavan Arası Çatı Merdiveni Nedir

  • Tercih ettiğiniz çatı merdiveni modeline göre yapı malzemelerinin ağırlık taşıma kapasitesi değişebilmektedir. Merdivenin yerleştirilmiş olduğu kapak kapalı iken varlığı fark edilmeyecek çatı merdiveni ortamın estetik bütünlüğünü de bozmayacak. Villa tarzı çatılı evler veya dubleks evler için çatı aralarını değerlendirerek bir yaşam alanı haline getirmek istediğinizde ihtiyaç duyacağınız en önemli unsurlardan biri de merdiven olacaktır. Taşıyıcılı veya betonarmeden klasik merdiven sistemi yapılamayacağı durumlarda yaratıcı fikirlerle tasarlanarak satışa sunulan fakro çatı merdiveni modelleri ihtiyaçlarınıza en ideal çözüm olanakları sunacak. Yaşam alanlarının yanı sıra asma katlı iş yerleri için de tercih dilebilecek olan çatı merdiveni bir kasaya yerleştirilen kapağın zemine doğru açılıp merdiven ayaklarının zemine oturmasıyla kullanıma hazır hale getirilmektedir. Çatı merdiveni için tavanda belirli ölçülerde kasanın montaj yerinin bir boşluk olması yeterli olacaktır.
teras tavan arası çatı merdivenleri

teras tavan arası çatı merdiveni

Tavan Arası Çatı Merdiveni Montajı

Tavan Arası Çatı Merdiveni Nasıl Yaptırılır?

Ayrıca yoğun kullanıma bile merdiveni sürekli açık konumda bıraksanız da merdivenin stil ayakları sayesinde yer döşemeniz zarar görmeyecek. Tavan ile zemin arasındaki mesafeye uygun olarak çatı merdiveni standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülerle de imal edilebilmektedir.

Sorunsuz Tavan Arası Çatı Merdiveni Uygulamaları

çatı katı tavan arası çatı merdivenleri

çatı katı tavan arası çatı merdiveni

tavan arası çatı merdivenleri ankara

tavan arası çatı merdiveni ankara

tavan arası çatı merdivenleri istanbul

tavan arası çatı merdiveni istanbul

katlanır tavan arası çatı merdivenleri

katlanır tavan arası çatı merdiveni

hazır tavan arası çatı merdivenleri

hazır tavan arası çatı merdiveni

tavan arası çatı çıkış merdivenleri

tavan arası çatı çıkış merdiveni

tavan arası çatı merdiveni ölçüsü

tavan arası çatı merdiveni ölçüleri

İletişim: 0533 466 23 90

4 comments

  1. Murat Bey, size göre 70×90 makaslı merdiveni önerebiliriz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

  2. Tavan arası çıkış merdiveni ihtiyacım var ölçüleri 62×95 fiyat alabilirmiyim

  3. ölçü düzeltiyorum 60 x 120 ölçüsü için Fakro fiyat teklifi rica ediyorum.

  4. h: 2 48 yükseklik için 70 x 100 ve 70 x 120 ölçülerinde Fakro merdiven fiyatınızı rica ediyorum.Teslim yeri çeşme dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir