Tavan Arası Çatı Merdiveni

Yer ve zaman tasarrufu açısından pratik kullanımda ister tek tuşa dokunarak isterseniz de uzanma çubuğu ile merdiven kapağını açarak kısa sürede çatı merdivenini kullanımlarımız hazır hale getirebilirsiniz. Çatı merdivenin yan kısmına yerleştirilmiş küpeştesi ile güvenli bir iniş çıkış sağlayan merdiven modelleri her türlü yapı için tavana veya üst kata çıkışı kolaylaştırıyor.

Tavan Arası Çatı Merdiveni Nedir

Tercih ettiğiniz çatı merdiveni modeline göre yapı malzemelerinin ağırlık taşıma kapasitesi değişebilmektedir. Merdivenin yerleştirilmiş olduğu kapak kapalı iken varlığı fark edilmeyecek çatı merdiveni ortamın estetik bütünlüğünü de bozmayacak.Villa tarzı çatılı evler veya dubleks evler için çatı aralarını değerlendirerek bir yaşam alanı haline getirmek istediğinizde ihtiyaç duyacağınız en önemli unsurlardan biri de merdiven olacaktır. Taşıyıcılı veya betonarmeden klasik merdiven sistemi yapılamayacağı durumlarda yaratıcı fikirlerle tasarlanarak satışa sunulan fakro çatı merdiveni modelleri ihtiyaçlarınıza en ideal çözüm olanakları sunacak. Yaşam alanlarının yanı sıra asma katlı iş yerleri için de tercih dilebilecek olan çatı merdiveni bir kasaya yerleştirilen kapağın zemine doğru açılıp merdiven ayaklarının zemine oturmasıyla kullanıma hazır hale getirilmektedir. Çatı merdiveni için tavanda belirli ölçülerde kasanın montaj yerinin bir boşluk olması yeterli olacaktır.

Tavan Arası Çatı Merdiveni Montajı

Tavan Arası Çatı Merdiveni Nasıl Yaptırılır?

Ayrıca yoğun kullanıma bile merdiveni sürekli açık konumda bıraksanız da merdivenin stil ayakları sayesinde yer döşemeniz zarar görmeyecek. Tavan ile zemin arasındaki mesafeye uygun olarak çatı merdiveni standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülerle de imal edilebilmektedir.

Sorunsuz Tavan Arası Çatı Merdiveni Uygulamaları

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

2 comments

  1. h: 2 48 yükseklik için 70 x 100 ve 70 x 120 ölçülerinde Fakro merdiven fiyatınızı rica ediyorum.Teslim yeri çeşme dir.

  2. ölçü düzeltiyorum 60 x 120 ölçüsü için Fakro fiyat teklifi rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir