Nukan Çatı Merdiveni

Şu aralar dekorasyonun önemli bir parçası haline geldiğini söyleyebiliriz. Çok fonksiyonlu tasarlanmalarının yanı sıra tasarımındaki şıklık sayesinde taleplerin fazlasıyla artmasını sağlamış durumdadır. Kullanışlı yapısı kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Estetik duruşu ile sizlerde severek kullanabilirsiniz.

Nukan Çatı Merdiveni Nedir?

Çevresel koşullardan etkilenmez ve hasarlara karşı dayanıklıdır. Asma katlara çıkmak için büyük fayda sağlayan çatı merdiveni modelleri dış çevrede de uzun yıllar kolaylıkla kullanılabilir. Bu kullanışlı ürünler kendi arasında oldukça farklı modele ayrılmaktadır. En çok bilinen ve tercih edilen modeller ise çatı katına çıkmak için üretilen nukan çatı merdiveni modelleri oldukça güvenli ürünlerdir. Dayanıklı ham maddesi ile uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Nukan Çatı Merdiveni Montajı

Nukan Çatı Merdiveni Fiyatları Ne Kadardır?

Çatılı evlerde çatı katları her ne kadar kullanılmıyor olsa da çatı katına kullanılmayan eşyaları yerleştirmek veya çatı katından ihtiyaç halinde eşya almak için çatı arasına iniş çıkış sağlamak gerekecektir. Metrekaresi küçük olan evlerde çatı katı için sürekli kullanmadığınız alana merdiven yaptırmak evin daha da dar görünmesine neden olacağından günümüz yaratıcı fikirlerinde çatı merdiveni tercih etmek en ideal çözüm olabilir. Aynı şekilde günümüzde asma katlı olarak yapılan iş yerleri için de ideal bir seçim olana çatı merdiveni tavanda küçük bir boşluğa merdiven kasasının yerleştirilmesiyle kullanıma hazır hale gelecektir. Çatı merdivenlerini kullanmak istediğinizde el ile kullanım için uzanma çubuğu motorlu seçeneklerinde ise uzaktan kumanda ile kısa sürede çatı merdiveni kullanıma hazır hale gelerek kullandıktan sonra konfor sağlayabilmektedir. Sağlamlığı ile uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz en ideal merdiven seçeneklerinden olan çatı merdiveni ile büyük ölçüde yer tasarrufu sağlayacaksınız.

Nukan Çatı Merdiveni Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap Basamak

Nukan Çatı Merdiveni Nasıl Yapılır

Bilmeyenlerin evinizde fark edemeyeceği estetikte yokmuş gibi duracağı çatı merdivenini dilerseniz açık konumda da bırakabilirsiniz. Ölçülere uygun tavanda belli bir boşluğa yerleştirilecek olan nukan çatı merdiveni tavan ve zemin yüksekliğinin ölçüsünün alınmasıyla gerek standart ölçülerde gerekse özel ölçülerle imal edilebilecektir. Ayrıca merdiveni sürekli açık konumda bıraksanız dahi zemin döşemeniz merdiven ayaklarından zarar görmez.

Başarılı Nukan Çatı Merdiveni Ürünleri

Kaliteli Nukan Çatı Merdiveni Ürünleri

Nukan Çatı Merdiveni Yapımı

İletişim: 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir