FAKRO ELEKTRO PİVOT ÇATI PENCERELERİ

Günümüz teknolojisine uyarlanarak çatı pencereleri Günden güne gelişmeye başlamıştır. Son olarak elektro pivot fakro çatı penceresi karşımıza gelmektedir. Elektronik bir yapısı olan Bu özel ürün uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen elektrikli çatı penceresi olarak bilinmektedir. Elektrik kesintilerinde aslan bir sıkıntı yaşatmaz. Bulunan şarj ünitesi ile Elektrik kesintilerinde çalışmasına devam ettirir ve bir sorun olmaz.

elektro-pivot-cati-penceresi-2

Electro pivot fakro çatı penceresi çeşitleri nelerdir ?
Son zamanlarda en çok kullanılan elektronik çatı penceresi birçok seçenek ile bilinmektedir açık meşe pencere ve poliüretan kaplı beyaz penceredir. Seçim kullanıcın tercihine bağlıdır.

elektro-pivot-cati-penceresi-1

Electro pivot fakro çatı penceresi nasıl kullanılmalıdır?
Kullanıcının isteğine göre boyut ve model doğrultusunda yapılmaktadır. Bulunan terasa göre çatı penceresi farklılık gösterebilmektedir.Bunun en belirgin özelliği yağmurun karşı hassasiyetinin olmasıdır yağmur yağdığı zaman bu özel ürün kendiliğinden kapanma işlemini gerçekleştirecektir. Ürünün kullanımı ve ürün temizliği oldukça kolaydır. 180 derece dönen Bir başlığa sahiptir. Bu ürünler hem yerden tasarruf Hem de zamandan tasarruf edilebilmektedir.

Model

Elektro pivot fakro çatı penceresi fiyatları?
Elektronik bir yapısı olduğu için maliyeti fazla olabilmektedir. Birçok sitede farklı fiyatlar ve farklı uygulamalar mevcuttur. Uygun fiyat ve işin uzmanı ekiple Hem karlı bir iş hem de profesyonel bir iş yaptırmış olursunuz.

elektro-pivot-cati-penceresi-7